Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   10°

   Ostatnie dni rekrutacji do programu Szczecin_UP!

   Justyna Śiwińska

   Justyna Śiwińska

   Ostatnie dni rekrutacji do programu Szczecin_UP!

   Do 31 października potrwa rekrutacja startupów do 3. edycji szczecińskiego programu mentoringowego Szczecin_UP!. Wsparcie oferowane jest początkującym, kreatywnym przedsiębiorcom oraz autorom innowacyjnych pomysłów, którzy nie posiadają jeszcze  zarejestrowanej firmy. Uczestnicy programu będą mogli skorzystać z bezpłatnego wsparcia mentorów i doradców. Na najlepsze startupy czekają nagrody pieniężne.

   Celem programu „Szczecin_UP!" jest tworzenie dobrych warunków do dynamicznego rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw na terenie Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego. Koordynatorem programu jest Technopark Pomerania.

   W ramach Szczecin_UP! startupy otrzymają bezpłatne wsparcie doświadczonych przedsiębiorców, menedżerów i specjalistów branżowych w różnych dziedzinach biznesowych. Będą mieli również okazję do zaprezentowania swoich pomysłów przed inwestorami i przedstawicielami funduszy inwestycyjnych.

   - Firmy będą podzielone na 2 kategorie: „proof of concept”, obejmującą osoby z pomysłem na nowy produkt, usługę lub technologię, które nie prowadzą działalności gospodarczej oraz kategorię „young business” obejmującą osoby i podmioty działające na rynku nie dłużej niż 3 lata, które chcą rozwinąć nowy, innowacyjny produkt, usługę lub technologię – wyjaśnia Katarzyna Wiśniewska-Kwaśnik z Technoparku Pomerania.

   Do udziału w programie wyłonionych zostanie 6 startupów – po 3 w obu kategoriach. Zwycięzca kategorii „proof of concept” otrzyma nagrodę finansową w wysokości 7 tysięcy zł, a zwycięzca kategorii „young business” nagrodę w wysokości 12 tysięcy zł.

   Zainteresowane osoby i podmioty mogą zgłaszać się do programu poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.szczecinup.pl. Rekrutacja do programu zakończy się  31 października 2023 r.

   Szczegółowe informacje: www.szczecinup.pl.  

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!