Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   Energia odnawialna. Wszystkie informacje z Pomorza Zachodniego za jednym kliknięciem

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Energia odnawialna. Wszystkie informacje z Pomorza Zachodniego za jednym kliknięciem

   To pierwszy tego typu portal, który w całości poświęcony jest projektom OZE na terenie Pomorza Zachodniego.  Do tej pory informacje o tych działaniach były rozproszone, teraz są w jednym miejscu na stronie dolinaoze.pl

   Pomorze Zachodnie jest liderem w wytwarzaniu czystej energii a o Szczecinie  mówi się, że jest stolicą polskiego offshore. To w naszym regionie są największe w kraju farmy wiatrowe i fotowoltaiczne.

   W naszym mieście powstają największe w Polsce fabryki komponentów do elektrowni wiatrowych. Już na tej podstawie można śmiało twierdzić, że właśnie tutaj jest Dolina OZE -  dolina największych i najlepszych przykładów wykorzystania odnawialnych źródeł energii.  

   Na portalu są pokazywane wszelkie inicjatywy, inwestycje i wydarzenia, które wspierają i promują OZE. Strona chce przedstawić dobre przykłady wykorzystywania  naturalnego potencjału, który jest w naszym zasięgu. 

   Na portalu dolinaoze.pl znajdziemy m.in. najświeższe informacje i opinie na temat działań związanych z energią odnawialną w naszym regionie oraz zapoznamy się z charakterystyką energetyczną woj. zachodniopomorskiego.

   Więcej na: dolinaoze.pl

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!