Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   17°

   Business Day 4 w Szczecinie

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Business Day 4 w Szczecinie

   Ciekawe warsztaty i wykłady czekają na uczestników czwartej już edycji Business Day - Pokolenie X, Y, Z na rynku pracy. Organizatorem spotkania jest Katedra Ekonomii, Instytut Ekonomii i Finansów. Partnerem wydarzenia: Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej.

   Business Day 4 – Pokolenie X, Y, Z na rynku pracy odbędzie się w czwartek 25 kwietnia br. ( w godz. 10-14.00), w Auli Nowej, przy ul. Mickiewicza 64. Celem wydarzenia jest: Transfer wiedzy z nauki do praktyki.
    

   Wydarzenie jest podzielone na część wykładową i warsztatową:

   • Warsztaty podnoszące umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i adaptacyjne do wymogów sytuacji oraz środowiska na  rynku pracy pt.” Pokolenie X, Y, Z – blaski i cienie we współpracy”, prowadzenie: Elżbieta Stelmach, trener biznesu.
   • Wykłady prowadzone przez znakomitego praktyka z województwa zachodniopomorskiego, pt. „Modele biznesowe przedsiębiorstw  w kontekście odbiorców produktów i usług – spojrzenie praktyka”, prowadzenie: dr Paweł Mieczan, Właściciel firmy GESTION
   • Prezentacje nt. Wsparcia rozwoju gospodarczego Szczecina i młodych przedsiębiorców przedstawi Marek Kubik, prezes  zarządu Agencji Rozwoju Metropolii Szczecińskiej.

    

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!