SBO 2018: Ostatnia szansa na złożenie wniosku!

9:38 05/07/2017
Mieszkańcy

Tylko do północy czekamy na wnioski do tegorocznej edycji Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Do tej pory mieszkańcy złożyli już prawie 120 propozycji!

Kolejnym krokiem w procesie SBO 2018 będzie sprawdzenie wniosków pod względem formalnym i merytorycznym. Głosowanie na projekty planowane jest w październiku, a ogłoszenie wyników w listopadzie.

Przypominamy. To już ostatnie dni i okazja dla mieszkańców Szczecina na składanie swoich projektów, w których wskażą na co ich zdaniem powinna zostać wydana tegoroczna pula Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego, czyli 8 mln zł. „Miliony na pomysły” to hasło przyświecające tegorocznej edycji SBO.

Mieszkańcy Szczecina, którzy chcą mieć wpływ na to jak ma wyglądać nasze miasto mogą zgłaszać swoje propozycje, koncepcje, pomysły na naszej NOWEJ stronie poświęconej w całości SBO (sbo.szczecin.eu). Można  na niej nie tylko złożyć wniosek, ale również dowiedzieć się jak zrobić to skutecznie i bezbłędnie. Osoby, które nie mają dostępu do internetu mogą skorzystać z tradycyjnej, papierowej formy wypełnienia i złożyć wniosek w Urzędzie Miasta.

Zapraszamy do składania wniosków!

Zachęcamy również do zapoznania się z materiałem filmowym:

https://www.youtube.com/watch?v=K6ivfVJ3F-o

Więcej informacji na stronie:

www.sbo.szczecin.eu

Zobacz również